O knihovně

„Ideální“ knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává nepostradatelnou. „Ideální“ knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.

(Z knihy „Dewey - Kocour z knihovny, který okouzlil celý svět“ od Vicki Myron)

Knihovna Vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také příjemné prostředí pro Váš volný čas:

Z našeho fondu si určitě vyberete. Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu. Taky tematické kufřiky, stolní hry a 3D knihy. Studenti zde najdou poměrně široký záběr knih k maturitě, pokud ne, více viz odkazy pro maturanty.

Můžete se taky připojit k internetu, samozřejmě bezplatně.

Podrobněji v sekci Služby.

KULTURNÍ AKCE V PRUŠÁNKÁCHSouvisející obrázek

UBYTOVÁNÍ V PRUŠÁNKÁCH

www.obecprusanky.cz / turistika / kde se ubytujete/

Odkazy, které by Vás mohly zajímat - tipy na výlety